Copyright © Roman Zima

Přípravy na MS Blatná 2021 vrcholí

17.6.2021

Od pátku 11. 6. do neděle 13.6. proběhlo v Turnově v rámci příprav na MS Blatná 2021 setkání organizačního týmu, který pro Vás MS v Blatné připravuje. Moc se na Vás těšíme, fotky připravujeme.

Volná místa na letním kurzu MS

26.5.2021

Ještě nemáte program na třetí červencový týden? Nabízíme vám několik posledních míst na našem letním kurzu Manželských setkání v Blatné v jižních Čechách. Tak neváhejte, pošlete přihlášku a pojeďte s námi 😊.

Blatenské momentky - koupání

9.5.2021

Termín manželských setkání se nám kvapem blíží. Pevně věříme, že se nám akci podaří uskutečnit vzhledem k současnému ústupu koronaviru v ČR. Pro ty, kteří by chtěli jet s námi bychom chtěli nabídnout i malou upoutávku na Blatnou a okolí, kterou najdete na následujícím odkazu:
(Fotogalerie města a okolí - Oficiální stránky obce Blatná)
Pro milovníky koupání doporučujeme poslední video na této stránce, které přehledně rekapituluje možnosti koupání v Blatné a okolí. Určitě je na co se těšit (například lom Mačkov je označován za nejkrásnější místo pro koupání v celých Jižních Čechách).

Rozhovor s P. Jendou Linhartem

17.4.2021

V naší rubrice Kněz (zde) si můžete poslechnout velice pěkné povídání o manželácích s P. Jendou Linhartem.

ON-LINE setkání – duben 2021

8.4.2021

Na víkend 23. – 25. 4. jsme připravili nabídku ON-LINE setkání v malých skupinkách. Formát bude obdobný tomu, který již proběhl na jaře a podzim v roce 2020. Informace o setkání, jeho obsahu a přihlašování na něj jsme rozesílali mezi účastníky dosavadních MS - termín přihlašování je do 11. 4. 2021. Nabídka platí pro účastníky letních kurzů MS. Hlašte se na e-mail: info@manzelskasekani.cz.

Jarní obnova v Hejnicích

19.3.2021

Vzhledem ke stávající epidemiologické situaci a vládním nařizením jsme byli nuceni zrušit Jarní obnovu v Hejnicích a ze stejného důvodu se neuskuteční ani náhradní varianta, o které jsme původně uvažovali. Děkujeme za pochopení. Budeme se s Vámi těšit co nejdříve na osobní shledání!

O manželství a dětech, aneb plaveme v tom s Vámi

8.2.2021

Na webových stránkách Centra pro rodinu najdete odkaz na video „O manželství a dětech, aneb plaveme v tom s Vámi“ od manželů Smékalových natočené u příležitosti Národního týdne manželství 2021.

Přihlášky na Letní kurz MS 2021

1.2.2021

Na obvyklém místě (v pravém sloupci pod kontakty) najdete Přihlášku na Letní kurz MS Blatná 2021, pokyny k akci a plakátek. Vyplněnou přihlášku nám můžete zaslat podle pokynů, plakátek použijte k šíření informace o pořádání kurzu dle vlastní úvahy.

Informace o změně pořadatele Manželských setkání

18.1.2021

V roce 2021 došlo ke změně pořadatele našeho kurzu Manželských setkání. Do konce roku 2020 tyto kurzy pořádalo Centrum pro rodinu – Iva a František Růžičkovi. Chtěli bychom jim velice poděkovat za jejich usilovnou dvacetiletou práci, která vedla k vybudování našich kurzů Manželských setkání. Zároveň jsme také vděčni za podporu, kterou jsme u nich při převzetí organizace kurzu našli.

Novým pořadatelem je spolek Šance pro manželství z. s., který byl založen výhradně za účelem pořádání Manželských setkání a všech přímo souvisejících aktivit. Užší organizační tým je nyní tvořen 3 manželskými páry, které se této akci věnují v rámci svého volného času. Akce by nebyla možná bez dalších desítek dobrovolníků, kteří nám aktivně pomáhají, čehož si velice vážíme.

Doufáme, že všichni společně vytvoříme přátelské prostředí, které bude pomáhat manželům a rodinám na jejich cestě.

Informace o změně místa konání letních Manželských setkání

18.1.2021

Náš kurz probíhal již více než 15 let v Litomyšli v areálu Domova mládeže Vyšší odborné školy pedagogické a Střední pedagogické školy. Vzhledem k termínovým kolizím jsme byli nuceni pro rok 2021 změnit místo konání. Pokud nám to současná koronavirová doba umožní, kurz bude v roce 2021 uspořádán v Blatné v termínu od 17.7. do 24. 7. 2021. Bližší informace k novému místu konání najdete v záložce „Ubytování“. Předpokládaná kapacita kurzu je maximálně 50 manželských párů.

Zavolejte nám na 737 961 421

Zanechejte kontakt a my se Vám ozveme