Copyright © Roman Zima

Ideální prostor, ideální místo

Ubytování Již více než deset let jezdíme s naším letním týdenním kurzem Manželských setkání do moderního areálu Domova mládeže Vyšší odborné školy pedagogické a Střední pedagogické školy v Litomyšli. Řešení objektu bylo velice pozitivně hodnoceno například architektem Davidem Vávrou v pořadu Šumná města.

Zařízení, které studenti na léto opouštějí a je tak k dispozici veřejnosti, se nachází na jižním okraji města, pouze nekolik desítek metrů od koupaliště a sportovního areálu s příjemnou zahradní hospůdkou, a do centra Litomyšle je možné zavítat čtvrthodinovou procházkou.

Areál Areál disponuje téměř stem dvoj- a trojlůžkových pokojů s kapacitou přes dvěstě lůžek, viceúčelovou jídelnou, malým sálem (který se v době našeho pobytu stává kaplí), fitness prostory, čtyřmi studovnami s pianinem a šesti čajovými kuchyňkami. V uzavřeném prostoru mezi budovami vybízí k odpočinku terasa, travnatá plocha a multifunkční hřiště, kde mohou účastníci kurzů změřit síly například ve volejbalu, nohejbalu, košíkové, fotbalu, tenisu či vybíjené. Celý areál je oplocený, a proto bezpečný i pro děti.

Zavolejte nám na 731 158 924

Zanechejte kontakt a my se Vám ozveme