Copyright © Roman Zima

Ideální prostor, ideální místo

Ubytování Náš kurz se až do roku 2020 konal v Litomyšli. Vzhledem k termínovým kolizím jsme byli nuceni ročník 2021 přesunout do malebného jihočeského města Blatná v okrese Strakonice, které se nachází zhruba 30 km severozápadně od Písku. V Blatné vzniká z několika potoků řeka Lomnice. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Blatensko je známé svojí jedinečnou zachovalou přírodou, drobnými sakrálními památkami a selskými usedlostmi.

Letní kurz bude probíhat v areálu Střední odborné školy Blatná. Bližší informace k této škole včetně fotogalerie můžete získat na webu www.blek.cz. Celý areál SOŠ je situován na okraji města v klidném prostředí v těsné blízkosti zámeckého parku. Budova Domova mládeže je součástí areálu střední odborné školy a je s ním propojená krytou spojovací chodbou. Zadní část areálu nabízí možnost sportu, nachází se zde různá venkovní hřiště - nohejbalové a volejbalové, fotbalové, koše na házenou a stůl na stolní tenis, klidné místo také vybízí k posezení s přáteli například u večerního táboráku. Ubytování je zajištěno v Domově mládeže střední školy.

Areál Celková kapacita Domova mládeže je 240 lůžek. Na každém patře je sedm ubytovacích buněk, společenská místnost s TV a internetovým připojením. Ubytovací buňky se skládají ze dvou pokojů pro dvě a tři osoby a mají společné sociální zařízení. K dispozici jsou také kuchyňky, mikrovlnná trouba, toustovač a rychlovarná konvice.

Objekt je vybaven výtahem, v přízemí je možnost využít místnost pro uložení kočárků, případně dalšího nutného vybavení.

Stravování je zajištěno přímo v areálu školy. Přednášky a další aktivity budou probíhat v samostatném přednáškovém sále a přilehlých učebnách, v kterých budeme mít také kapli.

Věříme, že budeme s tímto novým místem konání akce spokojeni a budeme se sem rádi vracet i v letech následujících.

Zavolejte nám na 737 961 421

Zanechejte kontakt a my se Vám ozveme